NovostiSemberija

BIJELJINA: ZABRANA SAOBRAĆAJA 2. I 3. JUNA U CENTRU GRADA

Share
Bijeljina/Foto: Bijeljinapress
Share

Za potrebe neometanog odvijanja defilea učesnika Međunarodnog fudbalskog turnira „Stopama Save Miloševića“ i Međunarodnog festivala dječijeg i omladinskog foklora, u petak i subotu, 2. i 3. juna 2023. godine u središnjim gradskim ulicama biće zabranjeno odvijanje saobraćaja i to po sljedećem planu:

Petak, 2. jun: Saobraćaj će biti zabranjen u ulicama Meše Selimovića i Vuka Karadžića, odnosno, na Trgu kralja Petra I Karađorđevića od 18.00 do 18.30 časova ili do završetka defilea.

Subota, 3. jun: Saobraćaj će biti zabranjen u ulicama Meše Selimovića i Vuka Karadžića, odnosno, na Trgu kralja Petra I Karađorđevića od 18.00 do 22.00 časa ili do završetka defilea.

(Bijeljinapress)

Share
Pročitaj još:
BIHNovostiVrijeme

Evo kakvo nas vrijeme očekuje sutra

U Republici Srpskoj i Federaciji BiH /FBiH/ sutra će biti hladno, oblačno...

EvropaHronikaNovosti

Panika u Austriji zbog Islamske države nakon ubistva tinejdžera

Napad u Filahu, u kojem je Sirijac nožem ubio 14-godišnjaka i povrijedio...

NovostiRS

Dodik: Cvijanović jedina koja je po Ustavu ovlašćena da zvanično predstavlja BiH na međunarodnom planu

Željka Cvijanović – jedina legitimna da predstavlja BiH u Minhenu, ostali na...

HronikaNovostiSemberija

Bijeljina: Epilog tragedije – Poginule dvije djevojke, troje povrijeđenih stabilno, jedno prebačeno za Beograd

Troje teško povrijeđenih u saobraćajnoj nesreći u mjestu Velika Obarska kod Bijeljine...