Novosti

Region se sprema za minus 10, snijeg i olujni vjetar

Share
Foto: Bijeljina/Bijeljinapress/Arhiva
Share

Republički hidrometeorološki zavod Srbije oglasio se na svom zvaničnom sajtu najnovijim saopštenjem. Danas, ujutru slab i umjeren, lokalno i jak mraz.

Tokom dana pretežno sunčano, ponegdje uz umjerenu oblačnost. Vjetar slab promjenljiv, u košavskom području umjeren i jak jugoistočni. Najniža temperatura od -10 do -3 °S, a najviša od 4 do 9 °S.

Sutra iznad većeg dijela pretežno sunčano, a na zapadu, jugozapadu i jugu Srbije pretežno oblačno, na planinama ponegdje sa slabim snijegom.

Zatim umjereno do potpuno oblačno uz slabljenje jutarnjih mrazeva.

U srijedu u južnim i zapadnim, a od četvrtka (13.02.) mjestimično i u ostalim predjelima Srbije kiša, na planinama povremeno snijeg. U košavskom području će u utorak i srijedu duvati umjeren i jak jugoistočni vjetar, na jugu Banata i u donjem Podunavlju povremeno sa udarima olujne jačine, u četvrtak u slabljenju – stoji na sajtu RHMZ.

(glassrpske)

Share
Pročitaj još:
NovostiRS

RiTE Gacko od danas van pogona: Počinje godišnji remont

Termoelektrana Gacko od danas je van pogona zbog redovnog godišnjeg remonta, izjavio...

NovostiSvijet

Amerika zaplijenila milijardu dolara iranske kriptovalute

NJUJORK – Američki ministar finansija Skot Besent izjavio je sinoć da je...

GradoviNovosti

U Banjaluci više od 15.000 bajkera iz 40 zemalja (VIDEO)

Više od 15.000 bajkera iz cijelog svijeta okupilo se na 9. Moto...

NovostiVrijeme

Sutra kiša i pljuskovi sa grmljavinom

U Republici Srpskoj i Federaciji BiH sutra će biti oblačno vrijeme sa...