NovostiSemberija

Sportsko ribolovno udruženje „Riba“ Bijeljina: Humanitarna akcija povodom Velikog petka

Share
Share

Sportsko ribolovno udruženje „Riba“ Bijeljina, u želji da uljepša praznične dane najugroženijim sugrađanima, organizuje humanitarnu akciju pripremanja obroka korisnicima Narodne kuhinje na teritoriji grada Bijeljina.

Članovi udruženja će u Dvorovima, u bašti restorana „Izvor“, u petak 10.04.2026. godine (Veliki petak) u periodu od 7:00 do 11:00 časova pripremiti prženu ribu i riblju čorbu. Ovom prilikom će se pripremiti više od 350 obroka koji se sastoje od riblje čorbe, porcije pržene ribe i hljeba, a kako je akcija organizovana u susret Vaskrsu, obezbijeđena su i po tri farbana jaja za svakog od orisnika Narodne kuhinje.

Podijelu ovih paketa izvršiće članovi odreda izviđača „Semberija“ zajedno sa članovima udruženja „Riba“ Bijeljina i „Drina“ Janja.

(SI)

Share
Pročitaj još:
NovostiSvijet

„Najopasnije oruđe ikada izumljeno“: Bil Gejts ponovo protiv AI, tvrdi da giganti kriju prave podatke

Na ozbiljnu pretnju koju veštačka inteligencija predstavlja po radna mesta, ali i po sam...

BIHHronikaNovosti

Ogromne pare zaplijenjene u BiH, šest uhapšenih

Policijski službenici Državne agencije za istrage i zaštitu (SIPA) u utorak 25....

GradoviHronikaNovosti

Slučajevi iz Prijedora: Potukli se zet i šurjak, bratu smeta Nijemac, a svekrvi snaha

PRIJEDOR – Policijska uprava Prijedor podnijela je izvještaj protiv zeta i šurjaka...

GradoviHronikaNovosti

Kandidat DNS-a za Parlament BiH pao zbog narkotika

Tokom policijske kontrole u Istočnom Novom Sarajevu uhapšen je Dejan Šešelj. Kod...