Doboj danas obilježava Dan grada. Centralni događaj biće svečana akademija kojoj će prisustvovati premijer Republike Srpske Savo Minić.
Povodom praznika, Gradska uprava juče je organizovala prijem za bivše nosioce najviših funkcija izvršne i zakonodavne vlasti i dobitnike visokih priznanja, kojima su uručene zahvalnice i novčani pokloni.
(rtrs)