Služenje vojnog roka u Srbiji počinje u martu, rekao je predsjednik Srbije Aleksandar Vučić na aerodromu Batajnica, gdje je u toku prikaz vojnih sredstava Vojske Srbije.
Vučić ističe da je srpska vojska sve snažnija, a biće još jača kad krene vojni rok. Krećemo u martu sa služenjem veoma kratkog vojnog roka.
– To će dodatno da pojača naše vojne kapacitete. Krećemo u martu sa služenjem veoma kratkog vojnog roka. To će donijeti mnogo više odgovornosti, ozbiljnosti, drugačijeg sagledavanja života – naveo je on.
(atvbl)