IzdvojenoNovostiRS

Đokić: Nemjerljiv značaj socijalista razvoju Stanara

Share
Foto: srna
Share

Predsjednik Socijalističke partije Petar Đokić izjavio je da se opština Stanari svake godine sve više razvija, u čemu nemjerljiv značaj daje SP, na čijem su čelu mladi ljudi koji su prepoznali potrebe svojih sugrađana.

Đokić je večeras u Stanarima ocijenio da je njihov razvoj vidljiv, da svake godine napreduje i poprima konture urbane lokalne zajednice sa strukturom da se i dalje razvija.

– Kao socijalisti ovdje ćemo i dalje predano raditi u interesu poboljšanja kvaliteta života građana – naveo je Đokić, koji večeras u Stanarima prisustvuje proslavi povodom pet godina rada Opštinskog odbora SP Stanari.

On je pohvalio je stanarski odbor SP, te ocijenio da su mladi ljudi, koji ga vode, politički jasno opredjeljeni, kao i da su prepoznali program i socijalističke vrijednosti, te potrebe njihove lokalne zajednice.

Predsjednik Opštinskog odbora SP Stanari Denis Stevanović rekao je da su od prvih lokalnih izbora, prije pet godina, prisutni u političkom životu Stanara i da sa dva odbornika u lokalnom parlamentu, zamjenikom načelnika i direktorima u javnim ustanovama i preduzećima značajno doprinose razvoju opštine.

Proslavi su prisustvovali i visoki funkcioneri i članovi ove partije iz susjednih opština i drugih lokalnih zajednica.

Izvor: rtrs/SRNA

Share
Pročitaj još:
NovostiSvijet

Tenzije u Ormuzu rastu – Iran najavio odgovor za svako kršenje pravila plovidbe

Napetost na Bliskom istoku je sve veća, nakon što su Sjedinjene Američke...

EvropaNovosti

Medvedev: „Rusija bi u slučaju uništenja nuklearke u Zaporožju napala nuklearke NATO“

Zamenik predsednika Saveta za bezbednost Rusije Dmitrij Medvedev izjavio je da bi mogući ruski...

EvropaNovosti

Ukrajina odbacila optužbe Rusije da je napala nuklearnu elektranu u Zaporožju

KIJEV – Ministarstvo spoljnih poslova Ukrajine odbacilo je večeras optužbe Rusije o ukrajinskom...

NovostiRS

RiTE Gacko od danas van pogona: Počinje godišnji remont

Termoelektrana Gacko od danas je van pogona zbog redovnog godišnjeg remonta, izjavio...