Predstavnici kompanija Tehnički remont Bratunac potpisali su ugovor o poslovnoj saradnji sa kompanijama Orao iz Bijeljine i Krušik iz Srbije. Zajednički će nastupiti i na inostranom tržištu.
Tehnički remont Bratunac je ovom saradnjom samo nastavio politiku razvoja kompanije i politiku kreiranja novih proizvoda.
Zajedničko korišćenje resursa, promocija, marketinška saradnja samo su dio sporazuma između ove tri namjenske industrije koje zajedno zapošljavaju više od 3.000 radnika
Izvoz nauružanja, municije i vojne opreme značajan je segment u spoljno trgovinskoj razmjeni Republike Srpske.
Saradnja sa Srbijom još jedan je korak naprijed .
Ministarstvu unutrašnjih poslova Republike Srpske iz Bratunca su ranije isporučena oklopna vozila Despot za kojim vlada veliko interesovanje i u instranstvu a sada i borbenoa vozila „vihor“.
Saradnja sa MUP-om Republike Srpske je više nego uspješna
Povodom Mitrovdana, krsne slave kompanije Tehnički Remont iz Bratunca na Spomen obilježju u krugu fabrike položeni su vijenci i cvijeće u znak sjećanja na poginula 54 radnika Tehničkog remonta i Kaolina iz Bratunca u odbrambeno-otadžbinskom ratu.
Izvor: rtrs