FudbalSport

OVO IMA SAMO U SRBIJI Stadion im nosi ime po Džaji, a oni podržali Vidića

Share
Share

U fudbalskoj srbiji prethodnih dana koplja se lome oko kandidature za prvog čovjeka FSS, a iako nije zvanično jasno je da će na crtu izaći dva asa Crvene zvezde, Dragan Džajić i Nemanja Vidić.

Idok prvi ima podršku „političkog“ dijela fudbalskih radnika, za drugog ruku dižu svi koji fudbal vole kao sport. To su učinili i predstavnici Jedinstva sa Uba, kluba u kojem je ponikao Džajić i čiji stadion nosi ime po njemu?!

Gospodin Nemanja Vidić je u Skupštinu FSS ušao kao kandidat našeg kluba, tako da je jasno da ima našu podršku. Upoznati smo sa njegovim planom i raduje nas što svoje znanje i energiju želi da stavi u službu rješavanja problema koji muče srpski fudbal. Nemanja ima veliku i iskrenu želju da pomogne srpskom fudbalu, ujedini sve nas u fudbalskoj Srbiji i da tako ujedinjeni konačno krenemo ka vrhu Evrope. Sportski pozdrav – stoji u saopštenju Jedinstva.

BLIC

Share
Pročitaj još:
FudbalNovosti

SVIJET IMA NOVOG ŠAMPIONA! Neviđeno brukanje Argentinaca, beba Jamal rasplakao Mesija, on ga u suzama poslao u penziju!

Fudbalska reprezentacija Španije osvojila je drugu titulu planetarnog prvaka, pošto je u...

FudbalSport

Spektakl na Mundijalu – Engleska u meču sa 10 golova osvojila bronzu

Engleska je nakon nevjerovatne pobjede nad Francuskom, rezultatom 6:4 osvojila treće mjesto...

FudbalNovosti

Mesi konačno progovorio o fotografiji koja je obišla svijet: Kupao Jamala kao bebu, sada igraju finale Mundijala

Lionel Mesi mnogo godina kasnije progovorio je o fotografiji sa Laminom Jamalom,...

FudbalNovosti

„DERBI“ RAZOČARANIH VELIKANA: Umesto finala, Francuska i Engleska igraju meč koji se nikome ne igra

IAKO utakmica za treće mesto retko koju reprezentaciju istinski raduje, Francuska i...