Gradska skupštinaIzdvojenoMoj gradNovosti

Bijeljina: Sjednica Skupštine Grada 18. juna

Share
Share

Redovna 37. sjednica Skupštine Grada Bijeljina biće održana u četvrtak, 18. juna, a odbornici će diskutovati o 34 tačke dnevnog reda, najavio je predsjednik Skupštine Slaviša Marković nakon današnjeg sastanka predstavnika parlamentarnih stranaka.

On je istakao da je najveći broj tačaka predložilo Odjeljenje za finansije, kao i da su najvažnije teme o kojima će odbornici raspravljati rebalans budžeta za 2020. godinu i Izvještaj o izvršenju budžeta za prošlu godinu.

– Na dnevnom redu će biti i nekoliko izvještaja o poslovanju ustanova kao što su Centar za socijalni rad, Centar za kulturu i SKUD „Semberija“, ali najvažnije je da usvojimo rebalans budžeta, odnosno da u novi budžet budu uključena kreditna sredstva i nastavljeni važni kapitalni projekti – naveo je Marković.

On je istakao da će u utorak, 16. juna, biti održan pripremni sastanak sa predstavnicima klubova odbornika, kako bi sve nedoumice bile riješene prije sjednice Skupštine.

Naredna sjednica Skupštine Grada Bijeljina biće održana u Centru za kulturu „Semberija“.

Izvor: Bijeljinapress

Share
Pročitaj još:
NovostiSemberija

Semberija strahuje: Afrička kuga svinja ponovo prijeti

BIJELjINA – Pojava afričke kuge svinja na području Bijeljine uznemirila je domaće...

NovostiSvijet

Američka vojska će sa Balkana napadati Iran

Bugarski parlament danas je podržao prijedlog bugarske vlade da američkoj vojsci bude...

BIHNovosti

Ko je sve dobio diplomatski pasoš BiH? Petković traži detaljan izvještaj od Konakovića

Poslanik u Predstavničkom domu Parlamenta BiH Milan Petković zatražio je od ministra...

NovostiSvijet

Tramp najavio rušenje mostova i elektrana u Iranu

Predsjednik SAD Donald Tramp zaprijetio je da će uništiti jedan most ili...