NovostiSemberija

Članovi bijeljinskog DEMOS-a prelaze u politički pokret Čedomira Stojanovića

Share
Share

Regionalni odbor bijeljinskog DEMOS-a donio je večeras odluku o istupanju iz ove partije i pružio podršku političkom pokretu Čedomira Stojanovića, objavio je Stojanović na društvenim mrežama.

Regionalni odbor bijeljinskog DEMOS-a donio je večeras odluku o istupanju iz ove partije i pružio podršku političkom pokretu Čedomira Stojanovića, objavio je Stojanović na društvenim mrežama.

Stojanović je naveo da su dosadašnji članovi bijeljinskog DEMOS-a u novom pokretu prepoznali iskrenu snagu za promjene i borbu za interese građana.

„Političko i društveno djelovanje nastavljamo u pravcu izgradnje odgovornijeg, pravednijeg i boljeg društva“, poručio je Stojanović.

Poslanik u Predstavničkom domu Parlamentarne skupštine BiH Čedomir Stojanović napustio je nedavno DEMOS zbog, kako je naveo, određenih neslaganja.

On je najavio da će osnovati novu političku stranku koja će se vjerovatno zvati pokret jedinstvena Srpska.

(Srna)

Share
Pročitaj još:
NovostiSvijet

Pregovori o ukrajinskom sukobu se nastavljaju, predstoji dug put

Ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov izjavio je da nema razloga za...

KošarkaNovosti

Pobijedio rak: Srpski košarkaš se vratio na teren i oduševio Ameriku

Srpski košarkaš je prije više od godinu i po dana stigao u...

NovostiSvijet

EVO kada Tramp ide u Peking na sastanak sa Sijem

VAŠINGTON – Predsjednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp planira da prve nedjelje...

BIHNovosti

Ramo Isak dominira: Za loš rezultat specijalaca FUP-a na takmičenju optužio Dodika

Federalna uprava policije (FUP) završila je na lošem 101. mjestu na prestižnom...