BIHNovosti

Duge kolone na graničnim prelazima prema Hrvatskoj i Crnoj Gori

Share
Share

Duga je kolona vozila na izlazu iz BiH na graničnim prelazima Izačić, Velika Kladuša, Orašje, Ivanica, Doljani, Deleuša, Zupci i Prisika, dok je na ulazu pojačana frekvencija vozila na graničnom prelazu Brod. Na GP Gradiška i Brod duža su čekanja u oba smijera, saopšteno je iz Auto – moto saveza Republike Srpske.

– Na ostalim GP zadržavanja nisu duža od 30 minuta. U funkciji je i GP Krstac na putu Gacko-Nikšić – naveli su iz AMS Srpske.

S obzirom na promjenljivo stanje na graničnim prelazima, iz AMS vozačima savjetuju da se prije polaska na put informišu putem kamera na njihovom sajtu.

Granični prelaz Brčko je otvoren za putnička vozila do 3,5 tona.

Na graničnom prelazu Karakaj (kod Zvornika) zabranjen je saobraćaj za vozila preko 5 tona najveće dozvoljene mase. Teretna vozila preko pet tona preusmjeravaju se na novi most Bratoljub u Bratuncu i na GP Rača.

(rtrs)

Share
Pročitaj još:
NovostiRS

MUP upozorava na novu internet prevaru u Srpskoj: Građanima stiže lažni SMS

BANJALUKA – Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srpske upozorava građane na novi oblik...

EvropaNovostiVrijeme

Toplotni talas u Njemačkoj: Izmjereno rekordnih 41,3 stepena

U njemačkom gradu Sarbriken danas je izmjerena najviša temperatura svih vremena u...

EvropaNovosti

Rusija proglasila vanredno stanje na Krimu

Rusija je proglasila vanredno stanje na Krimu poslije ukrajinskih napada. Odluku o...

BIHHronikaNovosti

Nepoznati počinioci zapalili zastavu Republike Srpke

Na društvenim mrežama objavljen je snimak na kojem grupa mladića pali zastavu...