Zbog planskih radova na godišnjem remontu, veliki dio opštine Lopare sutra, u srijedu 24. juna, privremeno će ostati bez napajanja električnom energijom.
Kako je saopšteno iz preduzeća „Elektro-Bijeljina“, radnici će izvoditi radove na čvorištu 35/10 kV „Priboj“ i pripadajućim dalekovodima „Priboj“, „Potraš“, „Peljave“ i „Kolobara“.
Isključenje je planirano u periodu od 9.00 do 17.00 časova.
U ovom terminu električnu energiju neće imati oko 1.300 korisnika u sljedećim naseljenim mjestima: Priboj, Peljave, Podgora, Potraš, Lipovica Brijest, Završje i Mumbašići.
„Molimo naše korisnike za strpljenje, jer su najavljeni radovi bitni za dugoročnu pouzdanost sistema distribucije električne energije“, poručili su iz „Elektro-Bijeljine“.
(atv)