BIHNovosti

Malezija šalje BiH dva miliona zaštitnih maski

Share
Izvor: Dusko Jaramaz/PIXSELL
Share

Vlada Malezije poslaće 2.000.000 zaštitnih maski BiH, saopšteno je iz Ministarstva bezbjednosti u Savjetu ministara.

Ovo je navedeno u noti koju je Ambasada Malezije u BiH putem Ministarstva inostranih poslova BiH proslijedila Koordinacionom tijelu za zaštitu i spasavanje.

Prva zvanična nota stigla je nakon što se, na inicijativu Ministarstva bezbjednosti, Savjet ministara obratio za pružanje međunarodne pomoći u borbi protiv virusa korona.

Riječ je o vrlo vrijednoj donaciji imajući u vidu trenutne potrebe BiH za zaštitnom opremom za sprečavanje širenja epidemije, navodi se u saopštenju.

Izvor: Srna / rtrs

Share
Pročitaj još:
GradoviHronikaNovosti

Predložen pritvor Slovencu zbog kompjuterske prevare u Banjaluci

OJT Banjaluka predložilo je pritvor za D. K. iz Slovenije zbog sumnje...

GradoviHronikaNovosti

Dojave bile lažne: Gotovi pregledi u Banjaluci

BANjALUKA – Protivdiverzioni pregledi u Banjaluci, nakon jezivih prijetnji da su postavljene...

NovostiSemberija

Bijeljinski borci traže smjenu potpredsjednika Skupštine zbog objave o generalu Mladiću

Boračka organizacija grada Bijeljina uputiće zahtjev Skupštini grada Bijeljina za razrješenje potpredsjednika...

NovostiRS

Poskupjeli prasići u Srpskoj

U Srpskoj poskupili prasići. Unazad dvije sedmice, kilogram je bio rekordno jeftin...