EvropaHronikaNovosti

Mladić (18) iz BiH doživio tešku nesreću: Iz automobila ga izvlačila 33 vatrogasca

Share
Share

Težak udes desio se juče u regionu austrijskog St.Kolomana kada su vatrogasci jedva uspjeli da izvuku 18-godišnjeg mladića iz Bosne i Hercegovine, koji je sletio s puta i zaustavio se u uskom podvožnjaku.

Kako prenose mediji, teška saobraćajna nezgoda desila se juče ujutro, oko 5:30 u Sankt Kolomanu (Tenengau), kada je mladić iz BiH, iz još uvijek nepoznatih razloga, izgubio kontrolu nad svojim vozilom. Sve se desilo u desnoj krivini na putu L210, kada je vozač sletio i zaustavio se u uskom podvožnjaku za pješake, ispod puta.

Vatrogasci su uspjeli da oslobode zarobljenog vozača koristeći hidrauličnu opremu preko krovnog pristupa.

Nakon što je ukazana prva pomoć, 18-godišnji mladić iz BiH je kolima hitne pomoći transportovan je u bolnicu, saopštila je policija za Salcburg24. O kakvoj komplikovanoj akciji se radilo svjedoči podatak da su čak 33 vatrogasca učestvovala u izvlačenju mladića, a zatim i njegovog automobila. Detalji o stepenu povreda i stanju mladog državljanina BiH nisu poznati, prenose Nezavisne.

Share
Pročitaj još:
NovostiZdravlje

Naučnici razvili senzor za otkrivanje dijabetesa putem disanja

MOSKVA – Ruski naučnici razvili su senzor na bazi grafena i polimera,...

BIHNovosti

Stranke već kroje postizborne kombinacije: Ključevi vlasti u Domu naroda

SARAJEVO, BANjALUKA – Iako opšti izbori, planirani za oktobar, još nisu ni...

NovostiSvijet

Američki marinci napali iranski brod, objavljen je snimak. Iran se zaklinje na osvetu.

Američki marinci su presreli i zarobili teretni brod pod iranskom zastavom koji...

NovostiRS

Kongres Sindikata Srpske u Tesliću

Savez sindikata Republike Srpske održaće danas u Tesliću redovni Kongres, kao jedan...