EvropaIzdvojenoNovosti

Oglasila se bečka policija o snimku djevojčice koja liči na Danku

Share
IZVOR: PRIVATNA ARHIVA/KURIR/FACEBOOK/PRINTSCREEN
Share

Bečka policija oglasila se o snimku na kojem se vidi djevojčica koja podsjeća na nestalu Danku Ilić.

Bečka policija oglasila se o snimku iz centra Beča na kojem se vidi djevojčica koja podsjeća na nestalu djevojčicu Danku Ilić. Da podsjetimo, u subotu 30. marta je nastao snimak u centru grada, autor je srpski državljanin, na kojem se vidi djevojčica koja liči na nestalu Danku i u pratnji je dvije starije žene.

„Ne možemo sa stopostotnom sigurnošću da kažemo da li je na snimku nestala djevojčica. Policija još uvijek pokušava da potvrdi identitet djevojčice na snimku uz pomoć dostupne tehnologije. Istraga se intenzivno sprovodi i kriminalističko odjeljenje dobro napreduje. Čim budemo imali nove informacije, odmah ćemo obavijestiti javnost“, rekao je portparol bečke policije Markus Ditrih za „Klajne Cajtung“.

Da podsjetimo, bečka policija se danas već oglašavala kada je saopštila da posebnim softverom analizira snimak na kojem se vidi djevojčica koja liči na nestalu Danku Ilić.

(MONDO)

Share
Pročitaj još:
EvropaNovosti

Kamiondžija iz BiH isključen iz saobraćaja zbog korozije na šleperu

Pripadnici saobraćajne policije njemačkog Ulma danas, 22. jula, oko podne su zaustavili...

Ex-YuNovosti

Hrvati na granici smještaju 1.500 migranata, u BiH o tome ne znaju ništa

BIHAĆ, SARAJEVO – Vlast na nivou BiH je priznala: ne znaju apsolutno...

NovostiSvijet

Da li je „mir sa dostojanstvom“ bliži? Zelenski i Trampovi ljudi pripremaju novi korak ka okončanju rata

Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je da je razgovarao sa izaslanicima američkog...

NovostiSvijet

Iranci prijete. „Ako mi ne možemo prodati svoju naftu, onda neće nitko“

Iran preti blokadom izvoza nafte iz drugih zemalja u regionu ukoliko sam...