SportTenis

Stigle najbolje moguće vijesti iz Melburna: Poznato kada Novak Đoković igra prvi meč na Australijan openu

Share
Foto: Screenshot / Novak Đoković
Share

Svi navijači u Srbiji su dobili sjajne vijesti, kako je okršaj Novaka i Pedra Martinesa zakazan za večernji program na „Rod Lejver Areni“.

d devet časova izjutra, po srednjeevropskom vremenu, će igrati Iga Švjontek i Jue Juan, nakon čega će na teren kročiti Srbin i Španac.

Đoković i Martines se do sada nikada u karijeri nisu sastajali.

Novak će u Australiji imati srpsku uvertiru, kako će Olga Danilović i Miomir Kecmanović na teren već prvog dana, prenosi B92.

Kecmanović će već od 01.00 čas u nedjelju igrati protiv Ečeverija, dok će Olga Danilović istog dana, oko sedam ujutru, odmjeriti snage sa Vilijams.

Sledećeg dana, ponovo od 01.00 će igrati Hamad Međedović protiv Navonea, a oko pet sati i Laslo Đere protiv Stena Vavrinke.

(Srpskainfo)

Share
Pročitaj još:
FudbalSport

Radnik pobijedio Napredak iz Kruševca 1-0

U prijateljskom meču na Zlatiboru, Radnik iz Bijeljine porazio kruševački Napredak minimalnim...

FudbalNovostiSemberijaSport

Reprezentativac Zimbabvea iz Engleske došao u Radnik iz Bijeljine

Fudbalski klub Radnik iz Bijeljine nastavlja sa aktivnostima u prelaznom roku, a...

NovostiTenis

Evo kada na teren izlaze Đoković i Siner

Organizatori Vimbldona objavili su raspored za polufinalne mečeve u muškom singlu, a...

NovostiTenis

TENISKI SVET JE ZAPANJEN: Novak Đoković otkrio surovu istinu o Janiku Sineru pred polufinale Vimbldona

Novaka Đokovića u polufinalu Vimbldona očekuje novi okršaj sa Janikom Sinerom! Srbin...