HronikaNovosti

Uhapšen zbog sumnje da je ukrao 40 kartona piva

Share
Foto: PU Doboj
Share

DOBOJ – N.D. iz Teslića uhapšen je u subotu zbog sumnje da je provalio u diskont pića u ovoj opštini i ukrao 40 kartona piva i druge predmete.

Na osnovu naredbe Osnovnog suda Teslić juče je izvršen pretres na dvije lokacije koje koristi N.D., kojom prilikom su pronađeni i oduzeti ukradeni predmeti koji će biti vraćeni oštećenom. Кod navedenog su pronađena i oduzeta sredstva izvršenja krivičnih djela.

„Za navedeno lice postoji i osnov sumnje da je u periodu od kraja novembra 2019. godine do početka januara 2020. godine, u dva navrata ispred jednog trgovinskog objekta i u dva navrata izvršilo provale u jedan diskont pića u Tesliću, odakle je otuđilo veću količinu različitih alkoholnih i bezalkoholnih pića“, saopšteno je iz Policijske uprave Doboj.

Nad navedenim je izvršena kriminalistička obrada i nakon dokumentovanja i kompletiranja predmeta protiv istog će Okružnom javnom tužilaštvu Doboj biti dostavljen Izvještaj o izvršena dva krivična djela krađa i tri krivična djela teška krađa.

Izvor: N.N

Share
Pročitaj još:
NovostiRS

Za deceniju 1.800 prvačića manje

U školske klupe 1. septembra sješće 8.644 prvačića, što je za 170...

NovostiSemberija

U Bijeljini 194 objekta fizičkih lica registrovana za izdavanje u turističke svrhe

U Republici Srpskoj bilježi se blagi porast broja prijavljenih objekata za izdavanje...

NovostiRSVrijeme

Stiže novi toplotni talas

BANjALUKA – Republiku Srpsku očekuje novi toplotni talas. Vrućine se vraćaju već...

NovostiRS

U Srpskoj rođeno 30 beba

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 30 beba i...