NovostiVrijeme

Utorak donosi pretežno oblačno vreme

Share
Foto: Bijeljinapress/Oblačno i hladno
Share

U Republici Srpskoj i Federaciji BiH sutra će biti pretežno oblačno vrijeme, sa kišom na jugu i zapadu, a lokalno se oko rijeka i po kotlinama očekuje magla.

U Hercegovini će povremeno padati jača kiša, koja će na planinama prijeći u susnježicu.

U drugom dijelu dana će kiše lokalno biti i na sjeveru, dok će na istoku biti uglavnom suvo i uz sunčane intervale, dok će u narednoj noći padavine jačati.

Duvaće slab vjetar, uglavnom istočnih smjerova, a u Hercegovini slaba do umjerena, na udare u drugom dijelu dana jaka.

Minimalna temperatura vazduha biće od minus dva do tri stepena Celzijusova, na jugu do pet, a maksimalna od tri do osam, na jugu do 12 stepeni Celzijusovih.

Prema podacima Federalnog hidrometeorološkog zavoda, danas je preovladavalo umjereno do pretežno oblačno vrijeme, dok je u Hercegovini i na jugozapadu sunčano.

Izvor: Srna/rtrs

Share
Pročitaj još:
NovostiSemberija

Simić: Dok selo slabi i propada, grad ćuti, a kada poljoprivrednik propadne, ostaje i naša Semberija bez budućnosti

Dok selo slabi i propada, grad ćuti, a kada poljoprivrednik propadne, ostaje...

NovostiSemberija

Bijeljina: Preminuo Lazar Kršić, duhovnik manastira Tavna

Sinoć je, u Bolnici „Sveti Vračevi“ u Bijeljini preminuo arhimandrit Lazar, duhovnik...

BIHHronikaNovosti

Skandal: Pripadnik SIPA iz Banjaluke suspendovan zbog odavanja tajni

BANJALUKA, SARAJEVO Sud BiH odredio je mjere zabrane policijskom službeniku Agencije za...