Ex-YuNovosti

(VIDEO) Stanivuković PRETRESAN u Hrvatskoj „Odveli me u GARAŽU, uz PSE koji njuškaju“

Share
FOTO: INSTAGRAM/DRASKOSTANIVUKOVIC
Share

Gradonačelnik Banjaluke, Draško Stanivuković, ponovo je danas zadržan na Graničnom prelazu Gradina između BiH i Hrvatske, na ulazu u Hrvatsku.

tanivuković je na društvenim mrežama objavio snimak današnjeg dešavanja na granici, uz komentar da je ponovo doživio „pretres koji počinje ličiti na torturu“.

– Ovog puta uz odvođenje u garažu i pse koji njuškaju, uz poruku da se pomjerim kako ne bih smetao psima dok rade posao – naveo je Stanivuković.

Podsjećamo, Stanivuković je početkom februara takođe zaustavljen na granici BiH i Hrvatske, gdje su ga pretresli službenici Granične policije Hrvatske.

Gradonačelnik Banjaluke u nemilost Hrvatske došao je nakon posjete manastiru Krupa i Svetosavske akademije u Gračacu, kada je u govoru poručio da „ne treba zaboraviti Republiku Srpsku Krajinu”, te da “ova zemlja pripada Srbima”.

Od govora koji je tada održao, Stanivukovića redovno zaustavljaju Hrvati, kako prilikom ulaska, tako i prilikom izlaska iz te zemlje.

(B.K./srpskainfo)

 

Share
Pročitaj još:
EvropaNovosti

Puna primjena EES sistema: Čekanja na aerodromima i do tri sata

Primjena EES sistema izaziva velike gužve na granicama, što utiče na odluke...

NovostiSvijet

Francuska udara na Ilona Maska: X pod istragom

Kancelarija pariskog tužilaštva pozvala je Ilona Maska da se 20. aprila dobrovoljno...

NovostiRS

Vučić najavio gradnju memorijalnog centra u Donjoj Gradini

KOZARSKA DUBICA – Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas, 19.aprila, da...

NovostiSvijet

Tramp ponovo prijeti Iranu: Uništićemo elektrane i mostove ako ne bude dogovora

VAŠINGTON – Američki predsjednik Donald Tramp danas je ponovio svoju ozbiljnu prijetnju...